Майстер – рекордсмен світу як автор найбільшої колекції виробів з яєчної шкаралупи.

Про це пише ТСН.

Понад 11 тисяч крихітних дірок у звичайному яйці: майстер Анатолій Бойко, якого ще називають волинським “Фаберже”, вразив новою роботою. З курячими, гусячими і перепелиними яйцями чоловік працює понад десять років.

Він вже є рекордсменом світу як автор найбільшої колекції виробів з яєчної шкаралупи, оздоблених металом. Тепер готується до нового рекорду.

Пан Анатолій показує свою нову роботу: шкаралупа звичайного гусячого яйця пронизана тисячами дірок, що у міліметрах одна від одної. Над нею майстер працював понад тиждень, але надто складно було наприкінці. “Воно надто тонке. Коли доходиш до верху, то шкарлупи майже немає”, – каже майстер Анатолій Бойко.

Автор націлений побити рекорд свого конкурента з Туреччини. Він просвердлив у яєчній шкаралупі 11,8 тис. дірок. Пан Анатолій вже взявся до роботи одразу на двох гусячих яйцях. Їхню шкаралупу обережно пробиває свердлом. Потім спеціальною шкрабачкою знімає зсередини плівку. Робота ювелірна і вимагає неабиякої зосередженості та спокою. Щодня пан Анатолій працює кілька годин.

 

Понад 11 тисяч дірок у звичайнісінькому яйці. Майстер Анатолій Бойко, якого ще називають волинським “Фаберже”, вразив новою роботою. З курячими, гусячими і навіть перепелиними яйцями чоловік працює понад 10 років. Він вже є рекордсменом світу як автор найбільшої колекції виробів з яєчної шкаралупи, оздоблених металом. І тепер готується до нового рекорду.

У невеликій майстерні митця є десятки неймовірних робіт з яєчної шкаралупи, оброблених сріблом, каменями сваровські та бурштином. Ще більше перебуває у приватних колекціях. Усі роботи неповторні, поєднує їх український колорит. Митець освоїв також унікальну техніку розтягування яєчної шкаралупи. Спеціально для глядачів ТСН він витягнув її на 1,15 м.

Майстер працює над новим рекордом, але мріє створити музей-садибу, аби ще більше людей долучилися до його мистецтва. Крім того, він хоче передати своє уміння учням.