Стало відомо, які назви матимуть вулиці, частина з яких ще й не забудована, у мікрорайоні «Південний», що неподалік «Щасливого». Адже зареєстровано проєкт відповідного рішення, яке розглядатиметься на сесії міськради.

Про це пише Дарина Гузенкова на Рівне вечірнє.

Дві вулиці будуть названі на честь відомих рівнян: Анатолія Мартиненка, багаторічного керівника Рівненської художньої школи, та Євгена Архипенка, міністра земельних справ та міністра народного господарства урядів УНР (1919-1920 рр).

Інші вулиці пропонується назвати так — Трояндова, Березова, Каштанова, Тополева, Квіткова та Південна.

“25 листопада 2020 року на засіданні комісії з перейменування вулиць було прийнято рішення про найменування вулиць згідно зі схемою території, затвердженою виконавчим комітетом Рівненської міської ради. Наше управління підготувало відповідний проєкт рішення. До нас не надходило конкретних заяв щодо найменування конкретних вулиць в цьому мікрорайоні. А найменовувати потрібно було. Щоб не було ніяких конфліктів чи політичних інтересів, вирішили назвати приємними назвами квіток і дерев.

Якщо жителі цих вулиць захочуть змінити назви в майбутньому, вони мають звернутися до управління, рішення мають розглянути на відповідній комісії, а потім розглянути на сесії міської ради”, – пояснює заступник начальника управління містобудування та архітектури Андрій Юрков.