Найбільша компанія по постачанню курчат-бройлерів в Україні «Агідель» розширила свою клієнтську базу на 12 областей України.

У 2020 році компанія «Агідель» почала забезпечувати курчатами-бройлерами 12 областей: Волинську, Рівненську, Львівську,  Харківську, Черкаську, Житомирську, Вінницьку, Полтавську,  Дніпропетровську, Миколаївську, Тернопільську та Київську.

Зауважимо, що ще у 2017 році компанія постачала продукцію в 4 області: Волинську, Рівненську, Тернопільську та Львівську. Директор ТзОВ «Агідель» Максим Харченко розповідає, що такої стрімкої модернізації не вдалося б досягнути без наполегливої роботи всієї команди, системного підходу до всіх виробничих процесів та роботи з клієнтами.

«Це лише маленька сходинка на шляху до нашого процвітання. Звичайно, важко іти в ногу з часом, але набагато приємніше чути позитивні відгуки від клієнтів. 12 областей – це приємний результат, який ми хочемо посилювати з кожним роком», – зазначає директор ТзОВ «Агідель» Максим Харченко.

Він розповідає, що в «Агідель» є клієнти, які знаходяться на відстані 1000 км від інкубатора. Їм курчат доставляють спеціальним транспортом, який забезпечує повну життєздатність бройлерів впродовж доби. Тож компанія може доправити продукцію без втрати якості у будь-які регіони України.

Також у постійному розпорядженні клієнтів ветспеціалісти, які надають допомогу в супроводженні курчат. Вони стежать за стабільним розвитком бройлерів. У «Агідель» наголошують, професійність всіх працівників, починаючи від водія машини до керівника інкубатора – один з найважливіших факторів успіху.

Старший зоотехнік компанії “Агідель”

Як зазначають у компанії, якість, гнучкість при спілкуванні з клієнтами та технологічне супроводження курчат – це три кити, на яких і в подальшому триматиметься модернізація ТзОВ «Агідель».

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ