Найбільша компанія по постачанню курчат-бройлерів в Україні «Агідель»  отримала відзнаку «Клуб 140».

«Клуб 140» – це світовий клуб виробників курчат кросса РОСС. У нього входять ті компанії, які досягнули результату – 140 курчат від однієї курки за 60 тижнів її життя.

ТзОВ «Агідель» у 2020 році ввійшла в «Клуб 140» з набагато вищим результатом  – 164,75.

Агідель, chicken packing
Нагорода “Клуб 140” для компанії “Агідель”

Як розповідають у компанії, це вдалося завдяки одразу кільком чинникам. Першим, і головним на думку директора ТзОВ «Агідель» Максима Харченка, є професійність працівників. Він запевняє, щороку спеціалістів відправляють на семінари у Європу, аби ті вчились за найкращими технологіями та переймали іноземний досвід.

«Ми зосереджені перш за все на якість. Адже можна вирощувати 170 курчат, бути першими у світі, але який з цього буде сенс, якщо продукція буде неякісною і ніхто її не купуватиме. Тому наші зоотехніки, ветеринарні лікарі та спеціалісти по інкубації працюють на результат. «Клуб 140» – це їхнє досягнення», – переконує директор ТзОВ «Агідель» Максим Харченко.

Агідель, chicken packing

Другим фактором став системний підхід до всіх технологічних процесів. Протягом останніх трьох років компанія активно розвивалась.

Зокрема, упродовж 2018-2019 років в «Агідель» модернізували обладнання інкубатора, купили новий спецтранспорт для максимально безпечного перевезення яєць з ферми до інкубатора.

Агідель, chicken packing
Модернізований інкубатор

У 2019 – побудували нову ферму з найсучаснішим обладнанням по дорощуванню птиці. Це дало можливість покращити технологічні процеси.

Агідель, chicken packing
Механізована ферма

Тож у 2020-ому змогли досягнути такого результату, – розповідають у компанії.

Також у «Агідель» впевнені, нічого б не вийшло без девізу «рухатися лише вперед». У компанії переконують: зупинятися на досягнутому вони точно не будуть. У планах – розширюватись ще більше, будувати нові об’єкти та збільшувати кількість клієнтів, аби охоплювати всю Україну.

Зауважимо, що «Клуб 140» це найпрестижніша відзнака у цій галузі.

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ