Благодійна вакцинація. У Рівному вчора безкоштовно щепили від пневмококової інфекції 5-тьох дітей хворих на складну генетичну хворобу – муковісцидоз. Усе в рамках акції “Підвішена вакцина”, коли той, хто може оплатити щеплення, дарує його іншому.

Про це повідомляє Рівне 1.

Шестирічна Марійка Бондаренко  стала однією з 5 дітей, котрих у Рівному сьогодні безкоштовно щеплюють від менінгококової інфекції, у рамках акції “Підвішена вакцина”. Перед вакцинацією їй зробили традиційний огляд лікарем педіатром.  Дитина має складну генетичну недугу – муковісцидоз.

Тож  покликана вакцина покликана захистити від ймовірних пневмоній, отитів, тонзилітів, бронхітів. В України її немає у переліку обовязкових щеплень. Тож цей тягар фінансово лягає на плечі батьків, або ж небайдужих рівнян, котрі готові повністю або частково оплатити дозу. Ідея появи підвішеної вакцини належить активістці з Мелітополя, а вже згодом ініціатива почала ширитися країною.

Середня вартість вакцини 2 тисячі гривень. Лікарі дарують огляд та свою роботу, рівняни допомагають інформаційно та фінансово.

Напередодні, у рамках акції “Підвішена вакцина” від пневмококової інфекції захистили ще одного хлопця. Долучатися до доброї справи закликають усіх небайдужих, у планах проведення та інших щеплень тим, хто цього найбільше потребує.