П’ятеро вихованців Рівненської малої академії наук учнівської молоді вибороли стипендію Президента України. Упродовж року  молоді науковці отримуватимуть в межах 2,5 тисячі гривень щомісяця.  

Як повідомили в МАНУМ, двоє серед цьогорічних стипендіатів – випускники КЗ «Обласний науковий ліцей в м.Рівне» Рівненської обласної ради. Це Михайло МАМЧУР  – студент І курсу Національного університету “Львівська політехніка” та Назарій САРАНЧУК – першокурсник Національного університету водного господарства та природокористування.

Фінансове заохочення на наукову діяльність від Президента України також отримуватимуть:

  • Ірина БАБІЙ, випускниця Опорного закладу «Малошпаківський ліцей» Дядьковицької сільської ради Рівненського району, студентка І курсу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана;
  • Анастасія ДОБРИНЧУК, учениця Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8;
  • Яна ПОТАПЧУК, учениця 11 класу Підлозцівського ліцею Підлозцівської сільської ради Млинівського району.

В Рівненській малій академії наук учнівської молоді також повідомили, що за результатами участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, який відбувся 5-8 листопада минулого року 20 вихованців РМАНУМ стали переможцями: два учасники посіли І місце, десятеро – ІІ, і восьмеро – ІІІ місце.