Сьогодні, 5 січня, у Рівному відбувся допрем’єрний показ кінопроекту «Різдвяні історії». Над його створенням працювала команда ГО «Нація Талантів».

Як розповідає прес-секретар ГО “Нація Талантів” Олена Семенович, фільм знімали упродовж трьох днів.

“Це були майже цілодобові зйомки. Наші маленькі актори працювали до третьої години ночі. В останній день зйомки тривали до 7 ранку. Дійство відбувалося у палаці культури “Текстильник”. Ми переобладнали сцену, зняли перші чотири ряди. Також ми зробили надзвичайно красиві та оригінальні декорації.
До участі в цьому проекті ми долучили багато талановитих людей Рівного: художників, композиторів, аранжувальників. Тобто можна з впевненістю говорити, що завдяки тому, що у Рівному є настільки багато творчих людей, які на 100 % віддаються своїй справі, нам вдалось реалізувати цей проект”, – розповідає про процес прес-секретар ГО “Нація Талантів” Олена Семенович.

Як розповідає режисерка та продюсерка проєкту «Різдвяні історії» Оксана Ігас, мета фільму – нагадати глядачу про диво.

“”Різдвяні історії” для мене і нашої команди – це добре нагадування про те, що в час різдвяно-новорічних свят відбуваються дива. Але вони є кожного дня, якщо ми готові їх в наше життя впускати. Ми намагалися допомогти людині в котрий раз повірити у власні сили, відчути душею те, що вона шепоче, здійснювати мрії, вірити в казку і тоді вона буде відбуватися”, – пояснює режисерка.

“Цей проект – це мій стилізований погляд на різдвяні традиції та ту їх частину, яку кожного року я маю можливість споглядати у своїй родині. До нас долучились і інші 9 родин, тому ми намагались зробити добрий калейдоскоп різдвяних традицій, які б полетіли у кожну домівку“, – запевняє пані Оксана.

У кінопроекті звучать колядки, описують значення кожної з 12 страв і розповідають про традиції нашого краю.

Ми зібрали для вас ТОП-10 причин від членів команди ГО “Нація Талантів” чому варто подивитись кінопроєкт “Різдвяні історії”.

  1. Щоб порівняти з традиціями у своїй родині та почерпнути щось своє, – режисерка та продюсерка “Різдвяні історії” Оксана Ігас;
  2. Це масштабний фільм, – аудіо продюсер Іван Рокіщук;
  3. Це унікальний формат для Рівного і новий жанр для “ARTModels”, – актриси Театру Моди ARTModels Анна Левчук та Анна Лисинська;
  4. До “Різдвяних історій” долучилось декілька поколінь, – аудіо продюсер Іван Рокіщук;
  5. Щоб вивчити нову колядку або почути її в новій інтерпретації, – режисерка та продюсерка “Різдвяні історії” Оксана Ігас;
  6. Це родинний фільм. Це різдвяна казка, – художник Олексій Огонь;
  7. У ньому знімаються класні люди, – головна актриса “Різдвяні історії” Юлія Демченко;
  8. Це вічна тема. У фільмі є життя, – аудіо продюсер Іван Рокіщук;
  9. Вагома причина – таланти дітей, – художник Олексій Огонь;
  10. Щоб подивитись що цікавого і креативного зробила ГО “Нація Талантів”, – режисерка та продюсерка “Різдвяні історії” Оксана Ігас.Зображення може містити: 20 людей, люди танцюють, люди на сцені, люди стоять, натовп та у приміщенніНагадаємо, рівняни зможуть побачити «Різдвяні історії» в ефірі місцевих телеканалів у новорічно-різдвяні свята, а також на Youtube каналі «Компанія ARTmodels».