Це проаналізувало видання “Слово і Діло“.

Рівненська область стала лідером в опрацюванні звернень громадян щодо COVID-19 за єдиним всеукраїнським номером 0-800-60-20-19. Переважну більшість дзвінків скеровують до обладміністрацій, де вже надають детальну відповідь кожному, хто зателефонував.

Найчастіше люди цікавилися, де можна пройти діагностику та зробити тест. Також запитували про амбулаторне лікування, алгоритм проходження самоізоляції, підписання декларацій з лікарями первинної ланки.

Де залучили найбільше капітальних інвестицій? Яка область посіла першість за госпітальними базами? Хто збудував найбільше доріг?

У Волинській області вже кілька років поспіль виділяються найбільші посівні площі під врожай тритикале – гібриду пшениці та жита.

Також Волинь стала лідером секторального рейтингу євроінтеграції «Євромапа України-2» у сфері «Комунікація євроінтеграції».

Здобутки областей можна побачити тут.

Нагадаємо, минулоріч Рівненська область стала першою в рейтингу прозорості регіонів, набравши 93% зі 100%. А Волинська область уклала найбільшу кількість чинних міжрегіональних угод із країнами ЄС.