Нещодавно у Рівному стали популярними листівки, на яких зображені архітектурні пам’ятки міста. Про їх створення ми поспілкувались з авторкою, молодою художницею Анастасією Лєдяєвою.
Зображення може містити: Анастасія Лєдяєва
Авторка листівок Анастасія Лєдяєва
Як виникла ідея?
Ідея виникла так: нам в університеті дали завдання створити 22 малюнки, на яких були б зображені пам’ятки архітектури міста Рівного. Вони мали бути виконані різними техніками, Мої одногрупники, як і я, справились з цим «на ура», проте я вирішила піти далі, бо була впевнена, що подібні роботи варті чого більшого, аніж просто балів в заліковій книжці. Спочатку я не знала, що саме з ними робити, але одного разу під час спілкування із колегою Сергієм Яблоцьким виникла ідея листівок. Також після розмови, нашу ідею підтримав керівник практики – Подолець Петро Михайлович, який завдяки консультаціям допоміг вдосконалити кожну роботу.
Зображення може містити: 2 людини, включно з Анастасією Лєдяєвою, люди стоять, стіл та у приміщенні
Авторка Анастасія Лєдяєва зі співавтором, митцем Сергієм Яблоцьким
Чому саме листівки?
Частенько чула скарги від рівнян, що наше місто таке красиве і має багато цікавих місць, але можливості придбати просту листівку собі чи у подарунок комусь немає.  А якщо і є, то це простий колаж на комп’ютері, який не має того шарму. Тому вирішила змінити цю ситуацію.
Немає опису світлини.
Фото з сторінки Анастасії Лєдяєвої у Facebook
Немає опису світлини.
Фото з сторінки Анастасії Лєдяєвої у Facebook
Яким був процес створення?
Процес був насиченим, так, як я базувалась на список технік з практики. Я підійшла творчо. Це були довгі та затяжні прогулянки містом, аби знайти цікаві місця. Я фотографувала цікаві ракурси та підбирала інформацію до кожної будівлі аби створити певний образ.
Я працювала з липня 2020 р., а ідея виникла з осені 2019 р. Ми працювали місяць над дизайном листівок, і ось тиждень тому отримали першу партію, яку вже повністю розкупили.
Зображення може містити: надворі, текст «10 RÓWNE poBHo PIBHE»
Фото з сторінки Анастасії Лєдяєвої у Facebook
Яка вартість листівок?
Ціна оптимальна. Усі виручені кошти, допоможуть нам швидше реалізувати наступні ідеї, які ми вже розробляємо для рівнян і нашого міста – Рівне. На цей момент купити листівки можна звернувшись до мене та Сергія Яблоцького. Згодом – в офіційних місцях продажу, за які ми зараз домовляємось.
Зображення може містити: одна або кілька осіб та надворі
Фото з сторінки Анастасії Лєдяєвої у Facebook
Вже є ідеї для наступних проектів?
Розкривати секрети наперед не дуже хочеться. (сміється – ред.) Просто слідкуйте за нашою роботою та, повірте, це буде певною неочікуваністю.
Зображення може містити: одна або кілька осіб та надворі
Фото з сторінки Анастасії Лєдяєвої у Facebook