У Рівному зняли фільм «Різдвяні історії», присвячений новорічним святам.

Про це повідомляє «Tomat.rv».

«Різдвяні історії» – це відеопроєкт, який поєднує в собі різні види сценічного мистецтва та різні формати його подачі. Як розповідає команда громадської організації «Нація Талантів» креативна територія ARTmodels, яка працювала над його створенням, “Різдвяні історії” – це родинні історії, сімейні зустрічі, тихі та водночас веселі вечори, дитячі посмішки та щедрі столи. У проекті «Різдвяні історії» взяли участь понад пів сотні дітей.

«Нація Талантів, як завше, у своєму новому проєкті об’єднала багатьох талановитих рівнян. Усі імена можна буде прочитати у титрах, декого побачити у фільмі про фільм. Велика вдячність за те, що відгукнулися і стали частиною наших Різдвяних Історій. Разом ми завжди можемо більше!!, – розповідає режисерка та продюсерка проєкту «Різдвяні історії» Оксана Ігас.

Вона переконана: найбільша цінність кінопроєкту –  в об’єднанні поколінь задля збереження традицій роду.

«У постановці взяли участь цілі родини – діти, батьки, бабусі та дідусі. Для декого це був повний дебют, який безумовно зігріватиме теплими спогадами, даруватиме натхнення і примножуватиме відчуття самоідентифікації українки чи українця. А ще це величезний досвід для усіх учасників творчого процесу, після якого кожен піднімається на нову сходинку у власному саморозвитку».

Головні етапи – репетиції та відеозйомки уже завершилися, нині команда продовжує роботу над монтажем матеріалу та підготовкою до його презентації.

Готовий відеофільм «Різдвяні історії» рівняни побачать в ефірі місцевих телеканалів у новорічно-різдвяні свята, а також на Youtube каналі, після офіційної презентації.