Колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Волинського обласного перинатального центру підготував сюрприз для усіх батьків, чиї дітки знаходяться у відділенні.

Про це повідомили на сторінці закладу у фейсбуці, – пишуть Волинські новини.

Маленькі пацієнти зустрічали своїх рідних у не зовсім звичних образах. А батьки від колективу отримали невеличкі подарунки.

«Батьки, чиї дітки потрапляють у відділення інтенсивної терапії новонароджених, настільки сильно занурюються у проблеми своїх малюків і зосереджуються на деталях лікувального процесу, що зовсім «випадають» з реального плину часу. У них з’являються нові цінності і цілі, а повсякденність проходить повз. Не важливим стає те, що приносить радість усім навколо (гарна погода, улюблені фільми, свята). Важливим стає лише одне: щоб ця спроба відлучення від апарату штучної вентиляції легень була останньою і доня змогла самостійно дихати на повні груди, щоб призначені лікарем препарати подіяли якомога швидше і інфекція нарешті відступила, щоб день починався зі слів: «а у нас для Вас є гарна новина, Ваш синочок почав їсти і набирати вагу».

Тому медики вирішили привітати батьків з Новим роком.
Маленькі «Санти» зустрічали своїх мамусь і татусів у новорічних костюмах, а лікарі дарували браслетки-амулетики з мотивуючими словами, аби додати сил і віри для боротьби з усіма негараздами.

«Ми віримо, що 2021-й принесе якнайшвидше одужання усім хто цього потребує і усі наступні свята пройдуть вдома у повноцінному сімейному колі», – йдеться у дописі.