В Україні стартував новорічний проєкт «Дивовижна поштівка». За задумом він покликаний популяризувати творчість українських художників та дати можливість українцям привітати одне одного зі святами персональною поштівкою.

Як зазначається на сайті Рівненської ОДА, проєкт ініціювала перша леді Олена Зеленська.

«Кожного року українці надсилають безліч онлайн-листівок, щоб привітати одне одного зі святами. Цього року ми вирішили створити свої українські дивовижні поштівки, якими можна поздоровити найближчих людей і знайомих», – розповіла Олена Зеленська.

Для реалізації ідеї українські художники надали 12 своїх картин, присвячених новорічним та різдвяним традиціям українців. Кожну з них оживили за допомогою анімації, аби, як зауважує перша леді, поєднати українські традиції з мистецтвом.

Цей проєкт існує у двох форматах – онлайн та офлайн.

Щоб надіслати поштівку через месенджери або соцмережі, потрібно зайти на сайт dyvo-poshtivka.com.ua, обрати варіант, вказати ім’я адресата, написати побажання та відправити.

Також можна надіслати звичну друковану поштівку через Укрпошту. На Рівненщині до проєкту залучене відділення у Рівному по вул. Соборна, 56, на Волині – у Луцьку по вул. Кривий Вал, 19.