Дитячий ансамбль танцю “Калейдоскоп” Радивилівського міського Будинку культури здобули «золото» і премію «Гран-прі» в Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв.

Про це повідомляє Радивилівська ОТГ, – пише РадіоТрек.

Творчий огляд дитячих колективів проходив минулих вихідних у Львові. Одразу дві вікові групи радивилівського танцювального колективу «Калейдоскоп» були кращими серед інших в номінації «Хореографічне мистецтво. Естрадна хореографія».

Учасників було нагороджено кубками та дипломами за перше місце і призовим сертифікатом за премію «Гран-прі» на суму 1600 євро – для подальшої участі талановитих вихованців радивилівського МБК у Міжнародному конкурсі-фестивалі.

Художнього керівника дитячого хореографічного ансамблю “Калейдоскоп” Яну Гуску за вагомі творчі досягнення було відзначено почесною грамотою від Асоціації діячів мистецтва України та громадської організації “ПРОСКУРІВ ФЕСТ”.

Також вручили медаль від Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА» – «За видатні спортивні досягнення», яка прирівнюється до державних нагород, і вноситься до реєстру відзнак України.