У навчальних закладах Рівненщини стартував пілотний проєкт з дистанційної освіти. З цим області допомогла компанія Майкрософт.

Так, у рамках проєкту впродовж трьох місяців школи області підключали до платформи «Office365 &Teams». Спочатку до нього долучилося 12 закладів середньої освіти. А зараз до програми підключені 7 190 учнів і 602 вчителі.

Цей сервіс охоплює безліч опцій для проведення дистанційних уроків. Це зокрема – онлайн класи, можливість безкоштовного завантаження і збереження матеріалів, створення завдань і їх контроль, формування розкладу.

Як зазначає голова Рівненської ОДА це перший проєкт такого масштабу в Україні.

Крім того, для всіх вчителів Рівненщини фахівці обласного інституту післядипломної освіти провели шестигодинний тренінг-навчання.

«Я пишаюсь, що такий інноваційний проєкт вдалось втілити в моїй рідній Рівненській області. Всі ці інструменти є незамінними в умовах дистанційного навчання. Такий проєкт є корисним не лише під час карантину і дистанційного навчання, а й в процесі змішаного навчання і задля електронної підтримки очних занять», – переконаний заступник міністра освіти та науки з цифрової трансформації Артур Селецький.

Перший тематичний урок можна переглянути тут.