П’ятимісячне левеня Лана з листопада мешкає у Луцькому зоопарку. Щоправда, нині вона на карантині, оскільки вважається новоприбулою. Однак уже адаптувалася до нових умов та взаємодіє з годувальниками, підлаштовуючись під їхні правила поведінки.

Про це повідомили на сторінці зоопарку у фейсбуці, – пише Конкурент.

««Кицю» нам подарували. Вибрали саме Луцький зоопарк, бо читали і чули, що тут підопічним забезпечують гарні умови проживання. Дарувальник – не з Волині, тож він сам приїхав сюди і найперше прийшов до нас як відвідувач, аби на власні очі переконатися у тому, що тваринкам у нас комфортно. Левичка народилася у серпні, має паспорт.

Фото зі сторінки Луцького зоопарку у Фейсбук

Попередньому власнику її подарували. На щастя, він за якийсь час зрозумів, що не знає усіх тонкощів вигодовування таких тварин і не впорається із доглядом за хоч і маленьким, однак хижаком. І вже до пошуку постійного житла для своєї улюблениці він підійшов вкрай відповідально – тому левичка переїхала до нас», – пояснила адміністрація зоопарку. 

Фото зі сторінки Луцького зоопарку у Фейсбук

Нагадаємо, у зоопарку вже мешкають леви Нік і Даша, які зараз перебувають окремо від маляти в сусідньому вольєрі. Згодом Лана “переїде” до тварин, оскільки, як пояснюють у зоопарку, леви живуть у дикій природі групами – прайдами. Зауважимо, розводити цих тварин у Луцьку не будуть – Лану стерилізують.

До слова, побачити левеня відвідувачі зоопарку зможуть вже навесні.