Сьогодні, 25 грудня, у Нововолинську, на бульварі Шевченка, 2 відбулося відкриття фірмового магазину від Нововолинського м’ясокомбінату. На прилавках магазину під назвою «М’ясна точка нового формату» представлено великий асортимент ковбасних виробів, свіжого охолодженого м‘яса свинини, а також смачних ковбасних новинок власного виробництва. Магазин також в собі містить кафе «Куркульки», де можна спробувати однойменні курячі кульки – куркульки.

«Наша мережа вже давно розвивається. Ідея відкрити такий спеціалізований магазин виникла ще у 2014 році. Ті роки були важкими, і тому ми продовжили розвиватись, підсилювати потужності, удосконалюватись. І ось наша наступна сходинка, яка вже високо оцінена покупцями – це відкриття «М‘ясної точки нового формату»!», – розповідає директор ТзОВ «Нововолинський м’ясокомбінат» Руслан Остропольський.

Він додає, що у планах підприємства – відкриття магазинів і в інших містах, і навіть областях.

«Ми не будемо зупинятись на досягнутому, і тому незабаром у Волинській, Рівненській та Львівській областях з’явиться мережа магазинів Нововолинського м‘ясокомбінату». Руслан Остропольський каже, що в «М’ясній точці» ви знайдете не тільки м’ясо, а й смачні бургери, хот-доги, курячі снеки, і новинку українського ринку – куркульки. «М‘ясна точка нового формату» приємно здивувала! Зручне місце розташування магазину та свіжа продукція однозначно «підкуплює». Зайшла з цікавості прикупити ковбаски до святкового столу, а взяла ще й свіжого свинного м‘яса. Онуки скуштували ще по бургеру, і смачній куркульці. Тепер, напевно, наша родина стане постійними відвідувачами магазину», – розповідає жителька Нововолинська Марія Кравчук.

Додамо, що в магазині діють карантинні обмеження. Обов‘язково із собою слід мати захисну маску. «М’ясна точка» знаходиться за адресою: Волинська область, м.Нововолинськ, бульвар Шевченка,2.