Сьогодні у дитячій поліклініці, що у Рівному на вулиці Грушевського, дітям роздавали кульки та розмальовки з казковим персонажем, якому потрібно придумати ім’я. Медичний заклад проводить конкурс, серед усіх жителів Рівненської громади, на ім’я для корпоративного персонажа.

Про це пише сайт “7 днів”.

«Привіт! Я буду допомагати діткам не боятися лікарів та розповідати про здоровий спосіб життя. Допоможіть придумати мені ім’я!», – звертається до малюків казковий герой, який поки що немає імені.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі, який триватиме до 1 лютого 2021 року, приймають варіанти від учасників. Далі комісія обере 10 варіантів імен для корпоративного персонажа. Під час другого етапу до 15 лютого відбуватиметься голосування на офіційній інтернет-сторінці конкурсу. За його результатами оберуть переможця конкурсу та двох призерів, яких відзначать пам’ятними призами.

Ім’я корпоративного персонажу повинно:

  1. складатися з одного слова українською мовою
  2. мати позитивне і доброзичливе звучання та значення
  3. не повторювати назви існуючих та добре відомих назв та торгових марок.

Учасники конкурсу повинні придумати “Ім’я корпоративного персонажу” відповідно до зображення персонажу розміщеного на офіційній сторінці конкурсу та відправити варіант та контактну інформації (ПІП, контактний номер телефону, електронну адресу) за допомогою онлайн форми розміщеної на офіційній сторінці конкурсу.