Ратнівчанка Яна Власюк, разом із молодим виконавцем «DENNYMO», записала та випустила трек про пусті коментарі та обговорення в соціальних мережах. Про це дівчина повідомила журналістів Район.Ратне.

Нагадаємо, Яна – уродженка Ратнівщини, котра навчається у коледжі культури та мистецтв імені Ігоря Стравінського, міста Луцьк на факультеті «сценічне мистецтво». Зокрема, юна ратнівчанка понад три роки цікавиться українським шоу-бізом та була учасницею команди співачки Alyosha.

Минулого року Яна збирала на Волині власну «Лігу сміху».

«Ми два молодих артисти – YAMONI та DENNYMO. Хочемо звернути Вашу увагу на нову хітову пісню, з вірусним приспівом і куплетами, яка націлена саме на «TikTok»-формат! Під назвою “History”», – розповідає Яна (псевдонім YAMONI).

Як каже молода виконавиця, тема хейту та обговорень нині доволі актуальна. У такі моменти дуже важливо зберігати позитив і рухатися далі до своєї мети.

“Тема оригінальності та бажань здійснювати свої мрії. Творити свою «history», незважаючи ні на що, занадто близька нам тема, чи не так?” – запитує співачка.

Яна впевнена, що пісня потрапить в тренди та змусить слухача знімати під неї круті «stories» і ділитись нею з іншими.

Дебютувала молода співачка у неділю, 13 грудня о 14:00 на радіо «Ванда-FM Україна». Зокрема, дебютантів підтримало багато артистів та лідерів думок.