До п’ятої річниці роботи патрульної поліції у Луцьку презентували фотопроект. Роботи фотографа Макса Тарківського показують луцьких поліцейських за їх буденними заняттями. Презентація виставки відбулася в арт-просторі “Коридор” сьогодні, 17 грудня. 

Про це пише Конкурент.

На світлинах працівники патрульної поліції показані у звичних умовах поза роботою. Хтось вишиває, дехто гуляє з собакою, хтось розважається на спортивному майданчику. Серед них є музиканти та спортсмени.

Так, один із луцьких поліцейських професійно займається джиу-джитсу. Ще один віртуозно грає на баяні. А дівчина, яка проводить час за настільними іграми зі своєю колегою, якось врятувала від самогубства лучанина, і затримала водія, що скоїв смертельну аварію та втік з місця події.

Автор фотографій Макс Тарківський каже, що працювати з поліцейськими йому було дуже приємно.

“Всі вони молоді, усміхнені. Коли ми їхали на зйомки, і вони бачили по дорозі, що щось трапилося, постійно зупинялися і пропонували допомогу. Це дуже приємно. Ще мене дуже вразило, як швидко вони “перемикаються”. Бо ж зазвичай до поліцейських приходять не з гарними новинами. Але ось дзвінок із дому – і це вже не патрульна, а турботлива мама, яка посміхнеться і підтримає”, – розповідає фотограф.

Виставку фотографій можна буде подивитися протягом тижня.