Лучани першими у країні зможуть ексклюзивно побачити серію проєкту «Крутий Заміс», присвячену місцевим ветеранам.

15 грудня о 19:00 у просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage» (вул. Залізнична, 9) відбудеться презентація нового другого сезону серіалу «Крутий Заміс» від студії DocNoteFilms. Він присвячений українським ветеранам, які повернулися з війни та започаткували власний бізнес. Про це повідомляє Луцьк.Район.

Як повідомляють організатори, кожна серія – це гостини в одного з ветеранських бізнесів, і головний герой – його власник. Він розмовляє із трьома побратимами чи посестрами про важливі та кумедні, серйозні та зовсім легковажні речі – від складнощів бізнесу в Україні до перчених фронтових побрехеньок. Творці серіалу не втручаються в розмову і не модерують її, адже це документальний серіал.

Головна мета «Крутого Замісу» – доступно й зрозуміло розповісти соціуму про ветеранів, а ветеранам подати приклади реінтеграції у мирне життя.

Нагадаємо, перший сезон проєкту вийшов навесні 2020 року та складався з 8 серій про київських ветеранів. А в другому серіал розповість про життя 10 підприємців, які пройшли АТО, з усієї України.

У Луцьку знімальна команда гостювала у Майї Москвич – ветеранки, доброволиці батальйону «Гарпун» і полку «Миротворець» та організаторки клубу стрільби з лука Archer Birds. Фільмування відбувалося цього літа, і на Facebook-сторінці проєкту вже було представлено бекстейдж-відео зі зйомок.Саме цю серію першими в Україні зможуть побачити лучани.

На презентації серіал представлять режисер «Крутого Замісу» Костянтин Кляцкін, автор ідеї та продюсер Сергій Малярчук та оператор-постановник Павло Липа – вони розповідатимуть про ідею створення проєкту, враження від зйомок, особливості українських ветеранських бізнесів та плани на продовження серіалу.

Також на глядачів чекатиме епізод про Ігоря Мироненка з Сум та його майстерню bobry.in.ua, що займається декоративними виробами, іграшками та заготовками для творчості з дерева, фанери, акрилу та ДВП.

Показ відбудеться у рамках промо-тура серіалу по 7 містах України: Суми, Одеса, Вінниця, Надвірна, Львів, Луцьк та Рівне.

До слова, прем’єра нового сезону «Крутого Замісу» планується цієї зими на регіональних телеканалах «Суспільного», а також на YouTube-каналі студії DocNoteFilms.