З нагоди Всесвітнього дня української хустки, який відзначають 7 грудня, у Боратинській громаді влаштували флешмоб «Зроби фото з хусткою».

Фото опублікували на сайті Боратинської сільської ради, – пише Конкурент.

Аби показати красу національного жіночого вбрання, Боратинська громада спільно з Beauty Center Oriflame Lutsk реалізували фотопроєкт «Українська хустка».

Жінки та дівчата не тільки демонстрували красу жіночих головних уборів, а й вчилися правильно їх зав’язувати, вивчали традиції хусткування.

Окрім цього, учасниці проєкту ділилися історіями про автентичні та старовинні хустки, які вже стали сімейними реліквіями.

У рамках мистецького проекту вдалося зазнімкувати хустину, вік якої налічує майже 150 років. Наймолодшою учасницею фотосесії стала 1-річна Катеринка, а найбільш поважною моделлю – 68-річна пані Віра.

Спеціально для фотосесій створювали тематичні локації у Новоставі та Городищі. А найбільш колоритним та автентичним місцем зйомок став музей-скансен просто неба «Козацька Січ» у Гіркій Полонці.

Фото: Ірина Софдар, Катерина Гольченко

У центрі Володимира-Волинського відбувся культурний захід «‎День хустки»‎.

Як пише БУГ, у цей день біля стін музею зібралися жінки в традиційних хустинах, щоб сфотографуватися.

Ця акція проводиться вже вдруге, розповідають працівники культурно-мистецького центру Тетяна Гущук і Наталія Бутенко. Також організатор дійства – фотографиня Оксана Спольська.

Учасниці поділилися, що взяли участь у заході, бо дуже люблять фотографуватися і вважають яскраву хустину важливим атрибутом у гардеробі кожної українки.