У Рівному створюють постійно діючу освітню платформу “DesignKIDS”. Школу під такою назвою заснували рік тому. Співавтор проєкту Антон Шинкарук розповів: щоб мати змогу розвиватися далі, вирішили взяти участь у конкурсі “Діти в культурі” від Українського культурного фонду. Аби виграти грант, частину потрібно зібрати спільнокоштом.

Про це повідомляє Суспільне.

Юні дизайнери
Фото Суспільного

“Перші кроки в архітектурі” – така назва навчального курсу у школі “DesignKIDS”. Діти отримали завдання – побудувати сховок для команди астронавтів, яка висадилась на Марсі.

“Я хочу зробити на Марсі базу, яка з металу дуже крепкого. Там буде установка для ракети, щоб їх забрала, хто буде там”, – розповів учень освітньої платформи Дарій Гурін.
Юні дизайнери
Фото Суспільного

“Ми робимо будиночки, щоб заселити Марс. Я придумав робити великий хмарочос, щоб туди було легше залітати ракеті, або щоб вилітала”, – каже учень Юрій Булина.

Освітню платформу “DesignKIDS” заснували викладачі Національного університету водного господарства та природокористування Антон Шинкарук та Наталія Лушнікова у 2019-му. У формі гри вони навчають дітей основам архітектури, дизайну та технологій.

“Ці заняття розвивають креативне, критичне мислення, навички спілкування, комунікації. Також розвивають емпатію, діти краще можуть зрозуміти навколишній світ, людей, що їм потрібно для комфортного життя, комфортного перебування в місті, в архітектурному середовищі”, – розповіла Наталія Лушнікова.

Юні дизайнери
Фото Суспільного

Дітей навчають у двох групах, перша – від 6 до 9 років, друга – від 10 до 13. Співзасновник платформи “DesignKIDS” Антон Шинкарук розповідає: зараз працюють над програмою нових курсів та планують проведення майстер-класів.

Юні дизайнери
Фото Суспільного

Щоб втілити задумане в життя, вирішили взяти участь у конкурсі “Діти в культурі” від Українського культурного фонду.

“Ми хочемо створити постійно діючу освітню платформу для дітей, присвячену архітектурі, дизайну, технологіям, інноваціям. Умова цього конкурсу така, що частина суми має бути зібрана на платформі “Спільнокошт” за участі громади, яка зацікавлена в тому, щоб давати нові знання дітям в неформальній освіті”, – додає Антон Шинкарук.

Юні дизайнери
Фото Суспільного

Загальна вартість гранту – 300 тисяч гривень. Для того, щоб отримати його, частину потрібно зібрати спільнокоштом на платформі “Велика ідея”. Збір завершується 25 грудня.