У Рівному підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращу проектну пропозицію меморіалу Героям Небесної сотні та Воїнам АТО.

Про це йдеться на сторінці міськради, – пише РадіоТрек.

Переможців оголосили сьогодні, 4 грудня, у виставковій залі обласної національної спілки художників України.  Меморіал планують встановити у районі майдану Просвіти та скверу біля нього в м. Рівному.

Реєстрація на конкурс тривала з 26 червня по 7 серпня, подача проектів до 20 листопада. Всього зареєструвалося понад 70 учасників і 20 з них подали проектні пропозиції.

У складі журі конкурсу були Ганна Бондар і Олександр Чижевський із Києва, Богдан Гой із Львова, Дмитро Котляров, Ольга Михайлишин, Вікторія Опанасюк, Микола Пасічник, Петро Подолець, Любов Шелкович із Рівного.

Перше місце та премію 100 000 грн отримав автор Сергій Адаменко із м. Лебедин, що на Сумщині.

Переможець Сергій Адаменко – фото зі сторінки Рівненської міської ради у Фейсбук

Це – його проєкт:

Друге місце та премію 50 000 грн отримав авторський колектив у складі Романа Ковальчука, Світлани Мартинюк і Богдана Ткачука.

Третє місце і премію 25 000 грн отримав авторський колектив Владислава Янка та Тетяни Лейк, які також із Рівного.

Виставка робіт працює у відкритому доступі в виставковій залі обласної спілки художників вул. 16 Липня, 2а. Також всі роботи будуть розміщені в друкованому каталозі та опубліковані на офіційній сторінці конкурсу.

Решту робіт можна переглянути нижче: