У Просторі ідей факультету історії, політології та національної безпеки ВНУ імені Лесі Українки організували виставку «Річ у тім…».

Її відкриття відбулося сьогодні, 3 грудня, – пише Конкурент.

Як інформує пресслужба поліції Волині, 25 листопада у межах Міжнародної акції «16 днів проти насильства», яка щорічно триває із 25 листопада по 10 грудня включно, за ініціативи МВС під патронатом Офісу Віце-прем’єр міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України виставка «Річ у тім…» відкрилася і на Михайлівській площі у Києві.

У Луцьку на такій виставці будуть представлені предмети, які мали місце в реальних подіях, пов’язаних із домашнім насильством, згідно з інформацією, наданою Національною поліцією України (всі імена і деякі деталі змінено). В Україні правоохоронці цього року зареєстрували за 9 місяців 158 тисяч заяв і повідомлень щодо домашнього насильства.

Відповідно до розрахунків Інституту демографії та соціальних досліджень на замовлення Фонду народонаселення ООН, щорічно понад 1 млн українок стикається із фізичною та сексуальною агресією в сім’ї. І більшість із них мовчить. Але жертвами домашнього насильства можуть бути і діти, і люди похилого віку, і чоловіки, і інші родичі.