Creative Chefs Summit 2020 — щорічна професійна гастроподія для кухарів, шеф-кухарів і власників ресторанного бізнесу. Захід, окрім феєрії смаків, знаменує оголошення списку кращих шеф-кухарів України — “Ukrainian Culinary Faces”.

Про це розповідає Час-Дій.

Цього року від Рівненщини до списку кращих потрапив Руслан Вичеров. Він хоча й одесит, але сьогодні представляє наш край. Шеф-шоколатьє працює у кондитерській “Морквяна Мар’яна“.

Руслан Вичеров (facebook)

Серед сто двадцяти найкращих опинився і Сергій Солдаткін. Сергій нині займається ресторанним консалтингом та є шеф-кухарем гастрономічно-історичного проєкту “Я – Історія“, презентацію котрого очікують вже до Нового року.

Сергій Солдаткін (facebook)

“Дуже приємно відчувати себе одним з кращих шеф-кухарів України! Вже другий рік підряд цей список формують професіонали своєї справи, це дуже надихає і підштовхує йти в тому самому напрямку! Якщо вас оцінюють шеф-кухарі й ресторатори, то попадаючи в цей список ви розумієте що робите все правильно і йдете правильним шляхом! Дякую Віктору Тітову і всім хто мене знає! Вітаю всіх! Своєю кропіткою працею ви досягнули успіху і внесли великий вклад в українську історію кулінарії!“, — розповідає Сергій Солдаткін.