14-річний Арсеній Мартинюк з Рокитного отримав третю премію Всеукраїнського Конкурсу «Зоряний Кайт 2019–2020». Заочні підліткові змагання на найкращий авторський повітряний змій організовуються Українською Асоціацією Повітряних Зміїв щороку із залученням міжнародного журі.

Про це повідомляє сайт “Маленькі рівняни”.

Арсеній – талановитий вихованець Рокитнівського Центру дитячої та юнацької творчості та досвідченого керівника гуртків Сергія Волевача. Разом із дипломом третього ступеня хлопець отримав від Асоціації та премію у 500 грн на реалізацію власного кайт-проєкту.

Фото сайту “Маленькі рівняни”

“Кайти – це напрочуд різноманітна галузь. Моделювання авторських повітряних зміїв дає можливість дітям втілити в життя найсміливіші творчі ідеї. Конкурсна робота Арсенія Мартинюка вразила професійне журі Конкурсу «Зоряний Кайт 2019–2020». Хлопець представив дуже нестандартний проєкт, продемонструвавши кмітливість і креативність. Ми впевнені, що Арсенію слід продовжити розробку авторських кайтів, і бажаємо йому успіхів у цьому напрямку технічної творчості! ” – зазначає директорка Рівненської обласної філії Української Асоціації Повітряних Зміїв Ксенія Писаренко

Нагадаємо, що влітку 2020 р. Українська Асоціація Повітряних Зміїв успішно провела перший в історії Чемпіонат України з кайт-флаїнґу як виду спорту та сформувала Національну Збірну України з кайт-флаїнґу.