Рівненська атомниця Галина Синиця стала призеркою у номінації «Менторка» конкурсу «WiN Ukraine Award», церемонія нагородження якого проходила 27 листопада у Києві за сприяння українського осередку громадської організації Women in Nuclear (WiN) Global, Шведського радіаційного органу з ядерної безпеки та Посольства США в Україні.

Про це повідомляє ITV.

За рішенням журі конкурсу «WiN Ukraine Award» начальника відділу розвитку персоналу Рівненської АЕС Галину Синицю обрано призеркою у номінації «Менторка» (нагорода для жінок, які надихають, наставляють, підтримують молоду генерацію та є прикладами успішної жінки в атомній сфері).

Фахівчиня за 35 років трудового стажу в колективі рівненських атомників встигла зарекомендувати себе професіоналом своєї справи, виваженим керівником, мудрим наставником.

Впродовж своєї кар’єри на підприємстві Галина Синиця поновлювала та вдосконалювала свої знання в частині роботи з персоналом, впливу людського фактора на безпеку АЕС, була нагородження низкою галузевих професійних нагород. Зокрема, очолюваним Г. Синицею відділом розвитку персоналу (ВРП) свого часу була сформована та успішно функціонує й нині на Рівненській АЕС система відбору за професійно важливими якостями кандидатів на роботу до оперативної служби.