Луцький школяр–блогер Тадей Третяк до Всесвітнього дня дітей, який щорічно відзначають 20 листопада, відзняв тематичний соціальний ролик.

Як зазначають в анонсі, історія, яка лягла в сюжет відео, – реальна. Її опублікували на ютуб-сторінці хлопчика, – пише Район.Луцьк.

«Третяк Тадей часто допомагає мамі проводити різні дитячі заходи, тому добре знає, як почувають себе діти, які не мають тата і мами. З реальної життєвої історії вже дорослої жінки ми склали вірш та відзняли кліп, де героїнею стала подруга Тадея – Орися. Всі люди, наділені великою любов’ю, милосердям та співчуттям. Тому у цьому відео ми закликаємо бажаючих долучитися до марафону добрих справ. Це може робити кожен, ми просто нагадуємо про це.

Діти в закладах мають де спати, мають що їсти, але так потребують уваги, батьківської любові та теплоти. Ми опитали багато діток, говорили про мрії та бажання. Кожен з них написав, про який подарунок мріє», – йдеться в описі до відеоролику.

Таким чином блогер хоче дати старт такому собі марафону милосердя. Так, кожен охочий впродовж грудня може придбати подарунок для дітей сиріт, який потім відвезуть у дитячий будинок. Телефон для участі – 093 701 88 41.