Рівнянка Вікторія Костюк бореться за звання «Активістка року» в конкурсі «Золотий фліпчарт».

Про це повідомляє «ОГО».

Вікторія Костюк на сайті проекту розповідає про себе та останні навчання:

Взяла участь освітній Програмі від ГО «МАРТ» «Розвиток місцевої громади, що базується на правах людини» у м. Чернігів у 2018 році.
У 2018 році успішно закінчила освітню програму «Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики» у м. Тернопіль.

У травні 2018 року з групою освітян Рівненщини здійснила навчальний візит до Польщі «Управління освітою на місцевому рівні». Влітку 2018 року успішно пройшла навчальну програму «Молодь змінить Україну 2018».

У 2019 році пройшла навчальну програму та стажування в Республіці Польща в рамках проекту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах» Програми «ULEAD з Європою», навчання в рамках проекту «Стратегічне планування та фінансові аспекти первинної медичної допомоги на рівні громади» у м. Львів.

У 2019 році пройшла програму «Креативна молодь змінить Україну 2019» у м. Київ від Фонду родини Богдана Гаврилишина та програму «Управління грантовими проєктами»від Агенції сталого розвитку міста в м. Рівне, за підсумками якого отримала Сертифікат Європейської Освітньої Академії «Фундація VCC».

У 2020 році стала стипендіанткою Програми Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen Німецько-Українські зустрічі» для налагодження партнерства Смизької громади з німецькими партнерами.

У 2020 році пройшла навчання для менторів Програми «БУРlab: лабораторія відповідальності” та Програми «БУРнаставництво» від ПРО.Світ. У вересні 2020 року стала учасницею ACcamp: Табору Активних Громадян, який реалізувався Британською Радою, ГО “Молодіжна Платформа” і є частиною програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом.

Фото з сайту “Фліпчарт”

На запитання, чому саме вона має перемогти, Вікторія зазначає:

“Я представляю невелику громаду Рівненської області, наша організація утворилася лише у 2019 році, проте ми впевнено розвиваємося і, долаючи чимало першкод і не маючи підтримки з боку місцевої влади, шукаємо можливості для того, щоб підтримувати місцевих жінок та поширювати наш досвід в інші громади.

Я вірю, що ініціативи в маленьких громадах дуже важливі, а активістам з ОТГ потрібно об”єднуватися і мережуватися. Мрію про круту мережу активістів в Рівненській області, в яку увійдуть всі ті, хто живе своєю справою і шукає підтримки в реалізації своїх ідей!”.

Переможців обиратимуть шляхом голосування на сайті. Для цього потрібно
перейти на сайт конкурсу та обрати номінацію «Активістка року». Після цього зареєструватися через сайт або соціальну мережу Facebook і обрати претендентку.

Довідка:

Конкурс “Фліпчарт” має на меті підвищити роль громадських активістів у 6-ти областях заходу України через донесення до широкого загалу інформації про їхню діяльність та реалізовані проекти. У ньому відзначають кращі проекти та активістів, таким чином мотивуючи їх ще ефективніше працювати для розвитку громади, а інших – долучатись до громадської діяльності.

Свої кандидатури залежно від номінації можуть подавати члени громадських організацій, ініціативні групи та громадські активісти з Тернопільської, Львівської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської областей.