Амбулаторії Волині отримали ще сім нових автомобілів в рамках проекту Світового банку. Вручення транспортних засобів відбулося у вівторок, 17 листопада.

Про це інформує Конкурент з посиланням на управління інформаційної політики та цифрової трансформації Волинської облдержадміністрації.

Нові автомобілі призначені для доїзду сімейних лікарів до пацієнтів. Їх закуплено за кошти, які виділені в рамках співфінансування місцевими бюджетами субпроєкту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області». Загальна вартість автомобілів становить 3,6 мільйона гривень.

Транспортні засоби придбані для тих районів, які виділили кошти на співфінансування зазначеного субпроєкту у 2020 році. Відтак, по два автомобілі поїдуть у Горохівський район та місто Нововолинськ, ще по одному отримають амбулаторії у Ківерцівському, Луцькому і Турійському районах.

Загалом на Волині в рамках проєкту Світового банку реконструюються 32 амбулаторії, кожна з яких має бути забезпечена автотранспортом. 23 автомобілі були вже закуплені у 2018 році в рамках проекту, ще 2 придбали самостійно місцеві громади.