Інклюзивна екскурсія відбулась у Волинському краєзнавчому музеї. Про битву під Берестечком розповів учням гімназії Богдан Кравчук. Юнак із синдромом Дауна закінчив історичний факультет волинського університету, а тепер працює науковим співробітником музею.

Богдан Кравчук першим в Україні серед людей із синдромом Дауна здобув вищу освіту. Після закінчення вишу понад рік працює науковим співробітником музею інституту післядипломної освіти. Провести нинішню екскурсію Богдана Кравчука запросили колеги з обласного краєзнавчого музею, – пише Суспільне.

Історик Богдан Кравчук розповів про битву під Берестечком. Екскурсія, яку підготував – авторська. Тему доповнив презентацією на комп’ютері та експонатами з краєзнавчого музею. Хлопець захоплюється історією з дитинства.

Волинянин із синдромом Дауна працює науковим співробітником в музеї та проводить екскурсії
Фото Суспільного

Богдану подобається спілкування з дітьми, – розповідає мама юнака Євгенія Кінах. І екскурсії, і робота в музеї його надихають.

“Богдан усім скептикам довів, що якщо з дитиною з діагнозом синдром Дауна працювати, то певного рівня успіхів можна досягти”, – каже жінка.
Волинянин із синдромом Дауна працює науковим співробітником в музеї та проводить екскурсії
Фото Суспільного

Інклюзивна екскурсія тривала пів години. Такі заходи, сказав науковець Тарас Верба, у Волинському краєзнавчому музеї проводитимуть постійно.