Волинянка Олександра Логвинюк у командному спринті на чемпіонаті Європи з велоспорту на треку виборола бронзову медаль.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Чемпіонат стартував 11 листопада в Болгарії у місті Пловдив. Триватимуть змагання до неділі 15 листопада. У складі збірної України буде 12 жінок та 10 чоловіків.

Волинська спортсменка - призерка чемпіонату Європи з велоспорту
Фото Управління спорту ОДА

За підсумками перших днів чемпіонату, у командному спринті волинянка Олександра Логвинюк виступала у тріо разом з львів’янкою Оленою Старіковою та киянкою Любов’ю Басовою. Українки посіли третю сходинку, поступившись велосипедисткам з Росії та Великої Британії.

Нагадаємо, 17 жовтня ще одна волинянка – Яна Беломоіна стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи-2020 з велосипедного крос-кантрі.