Учень Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій з міста Костопіль Андрій Буток переміг на Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами “WASTE MANAGMENT SCHOOL RECYCLING”.

Він дебютував із макетом білборда на тему екологічної свідомості. Андрій Буток змагався за подарунковий сертифікат зі школярами з 44 навчальних закладів із майже всіх областей України, – про це розповідає Вісті Рівненщини.

Білборд Андрія Бутка

Усі вони створювали ролики, постери та зовнішню рекламу з метою інформаційної екопросвіти. Пропозиції мали на меті нагадати людям про негативні впливи для планети.

Загалом участь у конкурсі брали 75 команд. Переможці отримали сертифікати на суми від однієї до п’яти тисяч гривень. На ці кошти можна обрати будь-яку річ, яка принесе користь навчальному закладу.

«Цього разу ми вирішили попередньо не купувати подарунки, оскільки хотіли придбати те, що потребує конкретна школа. Тому переможці конкурсу отримали сертифікати на суми від тисячі до 5 тисяч гривень. За умовами, на ці кошти вони можуть обрати будь-яку річ, що принесе користь для свого навчального закладу. Таким чином, учасники можуть не тільки зробили внесок у формування екологічної культури та свідомості в Україні, але й своєю активністю принести користь своїй школі», – розповідає очільниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World» в Україні Ксенія Ренчковська.

До розгляду учасникам пропонували три теми: сортування сміття як ресурс, цінність відповідального споживання і рух Zero Waste (життя з мінімальним продукуванням сміття).

«Визначати переможців було досить складно, оскільки кожна робота унікальна і варта уваги. Ми із захопленням переглядали кожен ролик, постер та борд. Тому спільним рішенням дійшли залишити посилання на роботи на сторінці нашого сайту, аби кожен охочий зміг зарядитися рішучістю до екодій. Хочу подякувати кожному активному школяреві за проявлену ініціативу та роботу над її креативною реалізацією», – додає Юлія Мархель, засновниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World».

Із роботами всіх учасників конкурсу можна ознайомитись тут.

До слова, головний організатор фестивалю –  Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру та підтримки  генерального партнера – компанії PepsiCo Україна, яка допомагає розвивати культуру свідомого поводження з відходами.