Рівненського фотохудожника Олександра Харвата відзначили золотою медаллю Міжнародного фотоконкурсу “Bardaf International Exhibition” у номінації “Спорт. Динаміка. Рух”.

Нагороду на фотоконкурсі отримала робота під назвою “Біг”. За словами автора, він зробив її кілька років тому на міжнародному фотопленері, на території заповідника Чеський рай, – пише Суспільне.

“Робота динамічна, а тому розмита і, можливо, не дуже різка. Я зробив її на довгій витримці і тому комусь могло би здатися, що фото не надто конкурсне. Утім, журі “Bardaf International Exhibition” славляться, передусім, своїм нестандартним підходом до оцінювання”, – розповідає Олександр Харват.

"Біг" рівненського фотохудожника отримав золото на міжнародній виставці в Словаччині
Фото Олександра Харвата

На конкурсі, зазначає фотомитець, окрім красивої картинки, надають велике значення ще і присутності у роботі певного фотографічного настрою.

Довідка:

9-та міжнародна виставка “Bardaf International Exhibition” проходить у Словаччині під егідою Міжнародної федерації фотографічного мистецтва (FIAP). Цьогоріч вона присвячена пам’яті знаменитого словацького фотохудожника Габріеля Грюнта.