Луцький тренер, абсолютний чемпіон України з пляжного бодібілдингу, абсолютний чемпіон Arnold Classic Europe Антон Папежук виборов золото на чемпіонаті світу з бодібілдингу та фітнесу, що проходив в Іспанії. Стронґмен став чемпіоном світу в категорії «Мускулар Фізік».

Культурист виступав у місті Санта Сусанна (неподалік Барселони) 8 листопада, – пише сайт “Волинські новини”.

«Це просто не передати словами, друзі. Чемпіон світу 2020. Як довго я до цього йшов… Цілих три роки я намагався підкорити одну з цих вершин. І тільки з третього разу мені таки вдалося отримати золото. Я поки не прийшов до тями і не розумію, що сталося. Напевно, для цього потрібен час… Емоції мінімальні. Треба відпочити, від’їстись, усвідомити все і будувати плани на майбутнє. Стільки перешкод було цього року: карантин, неможливість займатися в залі деякий час, повернення з аеропортів, переніс рейсів, відміна квитків… Дякую всім за теплі слова підтримки», – вказав бодібілдер у себе в Instagram.

Нагадаємо, минулого року Антон Папежук відзначився на мультиспортивному фестивалі Arnold Classic Europe. Лучанин виграв змагання в категорії «Масл Менс Фізік до 175 см», а також став абсолютним чемпіоном міжнародного турніру в категорії «Масл Фізік».

Фото взяті з Instagram-сторінки Антона Папежука та сторінки EnerGym_Lutsk