2 листопада було оголошено результати дистанційного XIV Міжнародного конкурсу «Digi-Talenty Lato 2020», у якому участь взяла громадська організація «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії».

За її словами, напередодні Різдва учасники самодіяльного театру «Добродія», який функціонує на базі ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії», відтворюють на сцені традиції Святвечора на Поліссі, де за традицією у кожній оселі готують 12 пісних страв.

На стіл кладуть сіно, накривають його полотняною скатертиною. У центрі столу – макітра із кутею. Поруч – колядник. Усі страви, що презентують на заході, на святковому столі – справжні: їх готують самостійно за домашніми рецептами.

В головних ролях люди з інвалідністю та їх сім’ї:

господар – Борис Паталій, с. Погіньки;

господиня – Галина Гелетуха, м. Ковель;

син Олег – Олег Гелетуха, м. Ковель;

дочка Богданка – Богдана Паталій, с. Погіньки;

дочка Софійка – Софія Шевчук, с. Майдан;

син Вадим – Вадим Сахарук, м. Ковель;

дід – Володимир Лисюк, с. Волошки;

баба – Олена Лисюк, м. Ковель.

Ведуча – Ольга Яренчук. Режисером-постановником цієї вистави став Володимир Кравчук, голова ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії». Також лауреатом ІІІ ступеня в номінації декоративно-прикладне мистецтво стала і прессекретар Яренчук Ольга, яка отримала також сертифікат на 10 євро для участі в очному фестивалі.