Ще одна алея сакур у Рівному з’явилась поруч із будинком культури рівняни висадили дерева з нагоди 65-річчя закладу. Долучилися учасники творчих колективів: від наймолодших до найстарших.

Про це пише ITV.

“Сакура – це або японська або китайська вишня. Або дерево просто гарне. Вони коли цвітуть, в них листя не зелене, а розове”, – каже учасник зразкового ансамблю танцю “Перлинка” Женя Мартинюк.

Женя розповідає, цю сакуру садили четверо. Найважче було копати. Їм допомагали керівники.

“Кожен колектив вирішив висадити свою особисту сакуру за якою буде доглядати, буде дивитися як вона росте. Я думаю, дітям буде приємно. В нас в місті якось так повелося, все і біля театру є алея сакур. Мені здається, це гарно”, – керівниця зразкового ансамблю танцю “Джерельце” Наталія Кірія.

Таку ініціативу підтримали і учасники хору ветеранів війни та праці «Патріот».

“Нам приємно, коли і молоді і люди поважного віку тут відпочивають. Я вважаю, що це дуже гарна ідея”, – розповідає учасник хору ветеранів війни та праці «Патріот» Василь Кеча.

Хор «Патріот» виконує українські пісні. Одну з них вони заспівали за роботою. Сакури висадили уздовж будинку культури. На них повісили таблички із назвами колективів, аби кожен доглядав за своїм деревом.