Цієї осені на території садиби князів Ходкевичів ХVІІІ століття, у приміщенні якого розташовано Млинівський краєзнавчий музей, було створено новий подієвий майданчик для проведення різноманітних культурних та освітніх заходів – мистецьку вуличну резиденцію Ходкевичів.

У межах проєкту на території парку, що теж є пам’яткою садово-паркового мистецтва XVIII ст, встановили туристичні інформаційні стенди, облаштували локацію лавами та смітниками, придбали вуличні меблі, намети та технічне оснащення для проведення різноманітних подій на території музею. Тепер у Млинівському краєзнавчому музеї всі бажаючі зможуть організовувати майстер-класи, концерти, кінопокази, лекторії, тренінги, туристичні воркшопи тощо.

Резиденція стане додатковим засобом для активізації туризму. Це сприятиме проведенню цікавих мистецьких заходів, для яких раніше в Млинові не було відповідної локації. Кошти від роботи резиденції будуть спрямовані на покращення функціонування Млинівського краєзнавчого музею, співробітники якого власне і опікуватимуться резиденцією.

Проєкт реалізовується Млинівською селищною радою у партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку міста» та Рівненською обласною державною адміністрацією, у межах обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Рівненщини.