Волинські спортсмени здобули нагороди різного ґатунку у чемпіонаті України з бойового самбо. Усі спортсмени – вихованці спортивного клубу “Воїн”.

Спортивний захід серед дорослих, юніорів та юнаків відбувся 24-25 у Києві, – інформує Суспільне з посиланням на управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

У віковій групі юніори 2002-2003 року народження Волинська збірна посіла перше загальнокомандне місце. Золото вибороли Богдан Лабудяк у ваговій категорії 57 кілограмів та Ковальський Вадим у ваговій категорії 62 кілограми.

Волинські бойові самбісти привезли 17 медалей із чемпіонату УкраїниСрібні медалі здобули Іван Пасич у ваговій категорії 62 кілограми та Василь Сидор у ваговій категорії 74 кілограми. Бронзові місця посіли Гліб Михальчук у ваговій категорії 62 кілограми та Андрій Місюк у ваговій категорії 68 кілограмів.
Волинські бойові самбісти привезли 17 медалей із чемпіонату України

У віковій групі “юнаки старшого віку 2004-2005 року народження” збірна Волині посіла друге загальнокомандне місце. Золото здобули: Юрій Пасич у ваговій категорії 62 кілограми, Денис Михальчук у ваговій категорії 68 кілограмів та Іван Поремчук у ваговій категорії 82 кілограми.

Волинські бойові самбісти привезли 17 медалей із чемпіонату України

Срібні медалі вибороли Чайковський Максим у ваговій категорії 68 кг та Артюх Антон у ваговій категорії 74 кілограми. Бронзу здобув Юскевич Назар у ваговій категорії 62 кілограми.

У віковій групі “юнаки середнього віку 2006-2007 року народження” золото здобув Новосад Ярослав у ваговій категорії 68 кілограмів, срібним призером став Олександр Митрофанюк Олександр у ваговій категорії 62 кілограми.

Волинські бойові самбісти привезли 17 медалей із чемпіонату України

Чемпіоном України з бойового самбо серед дорослих став Солтан Велієв у ваговій категорії 68 кілограмів, бронзовим призером став Андрій Гуславський у ваговій категорії 74 кілограми.