Американська художниця подарувала три свої роботи музею, що на території Луцького замку. 

Про це у своєму фейсбуці пишуть працівники Луцького художнього музею, – пише Конкурент.

Три твори від майстрині українського походження Христини Козюк, яка сьогодні живе у Чикаго, знайшли своє місце у фондах луцького музею ще 16 жовтня.

Христина Козюк народилася у м. Чортків. Навчалася в Національному Лісотехнічному Університеті України на факультеті дизайну. У 2005 році переїхала до Сполучених Штатів. З 2012-го року вирішила присвятити своє життя мистецтву.

У квітні 2017-го Христина Козюк виграла Міжнародний грант, а з ним – перебування протягом місяця у Франції. Результатом цього стала поява низки творів малярства, натхненних французькою весною. Нині її твори зберігаються у приватних колекціях Франції, Італії, Іспанії, Польщі, найбільше – у США.

“Христина Козюк є однією із тих, хто жертвує свої роботи або кошти з їх продажу на благочинність. Тож сьогодні ми мали велику честь отримати у подарунок твори знаної у світі українки. Невдовзі, після оформлення усієї необхідної документації, вони поповнять музейну скарбницю образотворчого мистецтва. Так поступово, крок за кроком, працівники музею пишуть нову сторінку розвитку мистецтва початку ХХІ століття, фіксуючи імена, їх твори чи цілі колекції. Ми зворушені і сердечно дякуємо Христині Козюк за такий шляхетний жест”, – ідеться у дописі.