08-14 жовтня 2020 року в м. Павлоград, Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років.

У складі збірної команди Рівненської області виступали 3 вихованці Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Найкращий результат показав учень Здолбунівської гімназії Лев Гарбовський. У ривку він підкорив 75 кг., а у поштовху 90 кг. та з сумою двоборства 165 кг. у ваговій категорії до 61 кг. виборов золоту медаль чемпіонату.

Залікові очка для команди Рівненської області принесли учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 Іванчук Данило, який у ваговій категорії до 45 кг. посів 4 місце (ривок 48 кг., поштовх 58 кг.) та Романюк Артур який посів 6 місце у ваговій категорії + 73 кг. (ривок 61 кг., поштовх 70 кг.).

Тренуються спортсмени під керівництвом Заслуженого тренера України Гордійчука Володимира Григоровича та майстра спорту України Марчука Дмитра Володимировича.