Ukrainian Gastro Show 2020 – яскравий захід, який зібрав кулінарних митців, гастро-ентузіастів та всіх шанувальників української кухні у столиці України.

Рівненщину представляв Сергій Солдаткін, відомий рівнянам, як шеф кухар рівненського гастро ресторану та співзасновник гастрономічно-історичного блогу  «Я – Історія», – пише ITV.

“Це наймасштабніша кулінарна подія 2020 року. Феєрія натхнення та гордості просто зашалює від того, що я серед творців сучасної української кулінарії.Мене запросили представити Рівненщину, виступати на сцені з кращими шеф кухарями України перед тисячною аудиторією. Кожен спікер представляв свій регіон і презентував свій особистий внесок у розвиток сучасної української кухні”, – розповів шеф-кухар Сергій Солдаткін.

На конкурсі Сергій приготував страву, яку знає кожен рівнянин, а саме «Помідор по-рівненськи» у авторській інтерпретації. Також розповів про створення альманаху «Гощанські традиції». Також кухар презентував проєкт «Я – Історія», котрий створив з командою професіоналів.