У місті Дубно на Рівненщині 14-го жовтня відкриють дерев’яну скульптуру, у якій автор поєднав зображення козака, “упівця” та сучасного захисника України. Встановили її на кільці перехрестя вулиць Семидубської, Мирогощанської та мікрорайону Сурмичі.

Висота фігури, яку назвали “За Україну”, 6 метрів, діаметр – 1,6 метра. Над різьбленням фігури митець Микола Бондарчук працював близько року.

“Для фігури використали тополю. Вона була дуже стара і могла завалитися на будівлю. Тому її віддали для створення з неї фігури, бо текстура та колір нагадує людське тіло”, – розповів Суспільному митець.

Макет статуї, каже, створив давно. Його в 2018-му році побачили у міськраді Дубна та замовили повноцінну велику фігуру.

Три в одному: у місті на Рівненщині на Покрову відкриють дерев’яну скульптуру вояків“Перед тим, як братися до роботи, деревину треба підготувати. Її сушать, аби по завершенню різьблення можна було покрити для подальшого її збереження”, – каже автор.

Микола Бондарчук вважає, що для дубенчан корисно бачити патріотичні зображення, в тому числі й з дерева.

У міськраді Суспільному повідомили, що відкриття скульптури відбудеться 14-го жовтня об 11-й годині.

Нагадаємо, Микола Бондарчук – автор багатьох дерев’яних різьблених фігур у Дубні. Зокрема, з-під його руки вийшли фігури в парку Шевченка у Дубні, “хлопчик” на міському автовокзалі та фігури пір року у центрі міста.