Цьогоріч студенти Національного університету «Острозька академія» отримуватимуть 4 іменні академічні стипендії Президента України, одну академічну стипендію імені М.С. Грушевського та одну іменну академічну стипендію Верховної Ради України.

Про це пишуть на сайті НаУОА.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 1208 від 29.09.2020 року «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2020/2021 навчального року» стипендіатами стали четверо студентів Національного університету «Острозька академія»:

  1. Юлія Ганець — студентка третього курсу спеціальності «Германські мови та література»,
  2. Юлія Момотюк — студентка четвертого курсу спеціальності «Психологія»,
  3. Ольга Німець — студентка четвертого курсу спеціальності «Культурологія»,
  4. Вікторія Фурман — студентка другого курсу (магістерського) рівня спеціальності «Міжнародні, суспільні комунікації та регіональні студії».

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки №1229 від 06.10.2020 року «Про призначення академічної стипендії імені М.С. Грушевського на І семестр 2020/2021 навчального року» стипендію призначено студентці третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Ользі Карпук Національного університету «Острозька академія».

Також наказом Міністерства освіти і науки №1231 від 06.10.2020 року «Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2020/2021 навчального року» стипендію призначено студентці четвертого курсу спеціальності «Право» Національного університету «Острозька академія» Христині Пістун.

«Коли мені повідомили про стипендію, це було 100% несподіванкою. Адже я ніколи навіть не задумувалася про можливість її отримати. Саме тому, напевно, було надзвичайно приємно, що мою громадську та навчальну діяльність оцінили так високо», — поділилася враженнями стипендіатка Христина Пістун.