Юнак з Рівненщини зупинив колишнього однокласника, коли той вів краденого мотоцикла. Двоколісного той покинув та втік, – інформують у поліції. Слідчі розпочали досудове розслідування, а школяру, який сприяв розкриттю злочину, поліція вручила подяку.

Звати 16-річного хлопця Денис Багній. Йому подяку при батьках вручив у відділі поліції заступник начальника Микола Серкебаєв, – повідомляє Суспільне.

Школяр з Рівненщини розкрив злочин колишнього однокласника

Ще 30-го вересня учень 11-го класу Степанської школи помітив на вулиці свого односельчанина з мотоциклом. Денису “Мінськ” здався знайомим. Хлопець зателефонував знайомій 37-річній степанчанці, яка могла бути власницею двоколісного та перепитав, чи її транспорт вдома.

Жінка підтвердила – мотоцикл зник. Про це вона відразу повідомила поліцію.

Підліток підійшов до 17-річного односельчанина та запитав, звідки у того транспорт. На що той зреагував по-своєму – покинув мотоцикла та чкурнув геть. Пізніше його знайшла поліція, слідчі розпочали досудове розслідування за незаконне заволодіння транспортним засобом. Питання про оголошення підозри фігуранту провадження – ще вирішують.

Раніше парубок вже притягався до кримінальної відповідальності – він отримав рік іспитового терміну за крадіжку з проникненням.

Мама Дениса Багнія вчинком сина не здивована. Суспільному розповіла, що він любить мотоцикли, тож знає всі, які є в селищі.