У родині рівненських червоноголових мангобеїв, які занесені до Червоної книги – поповнення. До Макса та Даї приєдналася Дарія. Раніше вона проживала у Вроцлавському зоопарку. Після місячного карантину Дарію познайомили з новою родиною в зоопарку Рівного.

Про це пише Суспільне.

Мавпочка приїхала з Польщі у рамках європейської програми збереження та відтворення видів, які перебувають під загрозою зникнення. Новеньку дівчинку із Вроцлавського зоопарку назвали Дарією, Дашею.

До рівненського зоопарку приїхала мавпочка ДашаПісля місячного карантину її познайомили з новою родиною.

“Вона такого ж самого спокійного характеру, як і Макс. І з нею він знаходить більше спільної мови, ніж з Даєю. Хоча й Дая, як особливий такий енерджайзер, теж йому подобається”, – розповідає завідувачка науково-просвітницького відділу Рівненського зоопарку Мирослава Патій.

До рівненського зоопарку приїхала мавпочка ДашаДарія, Дая і Макс – мангобеї червоноголові. Цей вид приматів назвали так за прикметну маківку, – пояснює Мирослава Патій.
До рівненського зоопарку приїхала мавпочка ДашаЧотири роки Макс був єдиним мангобеєм червоноголовим у Рівненському зоопарку. У 2019-му із Німеччини привезли Даю. А більше місяця тому прибула ще одна самка, яку назвали Дарією.

У Рівненському зоопарку вона з’явилася у рамках Європейської програми збереження видів, яким загрожує зникнення.