Вчора, 6 жовтня, відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Затурці Локачинського району, яку збудували з «нуля». 

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Обслуговуватиме медичний заклад близько 10 тисяч населення: як місцевого, так і з навколишніх сіл. Потужність – 15 робочих місць, з яких 3 – сімейні лікарі, але, як зазначив завідувач амбулаторії, не виключають, що візьмуть і четвертого лікаря, адже роботи вистачає. Нині декларації заключили орієнтовно 8 тис. жителів, однак місцева влада каже, що Затурцівська громада налічує понад 10 тисяч громадян, тож звертатимуться саме сюди.

Варто наголосити, що амбулаторія у селі Затурці Локачинського району – одна із 23 амбулаторій, які будуються в області коштом субвенції із державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості.

Кошторисна вартість будівництва понад 9 мільйонів гривень. Загальна площа новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини 317 метрів квадратних.

У новій амбулаторії облаштовані кабінети для сімейних лікарів, кімнати для персоналу, стерилізаційні, кабінет профілактичних щеплень тощо. Загалом амбулаторія дуже простора, доступна для людей з інвалідністю та обладнана усім необхідним.