Свіжа курятинка, прості рецепти та апетитні страви. Це все поєднує в собі кулінарний проект «Кухня Курчака». На сьогодні в ефір вийшло вже 22 випуски програми. У кожній з них – покрокове приготування тієї чи іншої страви з курятини від ТМ «Пан Курчак». Головне, що все зручно та просто.

«Мене часто запитують: що таке «Кухня Курчака»? Розповідаю! Наша знімальна група разом із персонажем – Курчаком подорожує містами Західної України у пошуках смачних та простих рецептів. Ми приїжджаємо до усіх бажаючих на камеру поділитися улюбленими сімейними стравами з курячого м’яса», – пояснює режисерка програми Іванна Антонюк.

За словами режисерки, ключовим же інгредієнтом у приготуванні є вже замаринована спеціально для вас курятина із нової лінійки продукції від ТМ «Пан Курчак». А це аж 8 позицій – крило «Prime», крило «Middle», м‘якоть гомілки, фарш для котлет, фарш для біфштексів, внутрішнє філе, м‘якоть стегна, медальйони з філе.

Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток
Пан Курчак Лоток

Рецепти десятків українців, які вже спробували цю продукцію, є на ютуб-каналі «Пан Курчак» у розділі «Кухня Курчака». Це рецепти відомих спортсменів, дизайнерів, ведучих, хореографів, журналістів, а також економістів, бухгалтерів та блогерів.

«Я дуже люблю готувати для своєї сім‘ї! Давно познайомилася з ТМ «Пан Курчак», а побачивши програму й сама вирішила поділитися одним із своїх рецептів. На «Кухні Курчака» приготувала салат із курятиною із вже замаринованих медальйонів з філе. Дуже зручно та просто, бо у м’ясо не треба додавати ніяких спецій. Вразив Курчак – позитивний та веселий півник. Дякую йому, що піклується про сучасних господинь та подаруночок. Успіху вашій команді та ТМ «Пан Курчак»», – каже економістка з Бродів Ольга Волощак.

Ольга Волощак

«Чесно готую не часто, але коли руки доходять до діла, то віддаю перевагу швидкому готуванню, тому мене «підкупила» вже маринована продукція ТМ «Пан Курчак». На камеру показав іншим, що можна готувати швидко та смачно, приготувавши курячий шашлик з овочами із вже замаринованої м’якоті гомілки. З ТМ «Пан Курчак» реально просто та зручно», – каже хореограф Денис Фандич.

Денис Фандич

«Люблю готувати прості страви, не витрачаючи на це багато часу. Тому й для глядачів програми «Кухня Курчака» вирішив показати, що їсти можна смачно та корисно, а готувати – просто та зручно. Приготував грильоване куряче філе з рисом, витративши до 10 хвилин. Неймовірно швидко, адже для страви обрав вже мариновану продукцію в новому чорному лотку – внутрішнє філе ТМ «Пан Курчак»», – каже фітнес-тренер Тарас Колодій.

Тарас Колодій

До слова, веселий півник Курчак з‘являється не у всіх випусках програми, адже за задумкою режисерки існує дві конценції кулінарного проекту  – Курчак їздить у гості до людей, які люблять готувати та Курчак зустрічає вже кухарів-професіоналів на своїй кухні. Зокрема, своїми рецептами із курятинки вже поділилися такі гуру своєї справи, як відомі ресторатори Роман Хорзов та Юрій Хазіпов, шеф-кухарі Роман Барабаш та Тетяна Свінціцька.

Ресторатор Роман Хорзов

«Із професіоналами я зустрічаюся на своїй кухні, – каже Курчак, а сам лише збоку спостерігає за майстерністю професіоналів та вчуся. Вони вже готують страви не з маринованої продукції, але це не означає, що вони складніші у приготуванні. З ТМ «Пан Курчак» зручно та просто!».

Платформою для розміщення «Кухні Курчака» автори обрали Facebook та Instagram. Всі випуски програми можна знайти та переглянути за хештегом #Кухня_Курчака та #Готуй_з_Курчаком на офіційних сторінках ТМ «Пан Курчак» у вищезгаданих соцмережах або з переглянути на YouTube – тут.

Приємного перегляду та смачного!

*На правах реклами