Троє ковельських спортсменів, один із яких – колишній учасник АТО, здобули призові місця на чемпіонаті України з кікбоксингу та всеукраїнському чемпіонаті з французького боксу.

Після тривалої карантинної перерви боксери вперше взяли участь у подібних поєдинках. Про це інформує відділ фізичної культури та спорту Ковельської міської ради.

У Черкасах, де відбувався чемпіонат України з кікбоксингу, Волинь представляли двоє спортсменів. 19-річні вихованці Ковельської ДЮСШ Роман Кухта виступав у вазі до 60 кілограмів. Ян Варакін змагався у категорії до 75 кілограмів. Здобувши перемогу у двох колах змагань, волиняни посіли перші місця та стали володарями Кубка України серед чоловіків.

Волинські спортсмени стали переможцями на Всеукраїнських змаганняхЧемпіонат України з французького провели в Одесі. Волинь представляв чемпіон України 2018 року, учасник АТО, 25-річний Роман Вдовиченко. Боєць переміг двох борців і вперше виборов звання чемпіона України з французького боксу. Наступною поїздкою ковельського спортсмена стане ліцензійний чемпіонат Європи у Греції.