Майстриня з Рівного Галина Скаржанець шиє унікальні ляльки з натуральних тканин, які купують навіть за кордоном.

У арсеналі мами трьох дітей різноманітні зайчики, слоники, мишки та котики, які стали брендом «Sophie`s chest». Про це пише ITVITV.

Як розповідає майстриня, усе почалося із зайчика, якого вона створила для своєї доньки у 2011 році. «Скриня для Софії» – ось чому торгова марка має таку назву.

«Я сама знайшла в інтернеті викройку та почала шити іграшки. Спершу для своїх рідних, друзів та близьких людей. Наразі вже маю власні, авторські викройки», – каже Галина Скаржанець.

Майстриня зізнається, що її вироби замовляють клієнти навіть із-за кордону. А от про незвичне хобі жінки у Рівному мало хто знає, серед рівнян продукція «Sophie`s chest» користується не таким широким попитом. Самі іграшки Галина шиє тільки з натуральних матеріалів. Це і є особливістю її роботи: такі вироби прослужать не одне покоління.

«Іграшки для дітей виконані з натуральних матеріалів, які володіють довготривалими властивостями (вельвет, котон, льон). Навіть коли дитина стане дорослою, взявши до рук іграшку, вона згадає щасливі миті дитинства та неодмінно з`явиться посмішка на її обличчі. А саме задля дитячої усмішки та щирих емоцій я і створюю свої вироби», – додає майстриня.

Як стверджує пані Галина, кожному виробу вона віддає частину своєї енергії. Тому майстриня отримує чимало позитивних відгуків від замовників. У Рівному можна побачити роботи Галини Скаржанець на фестивалі «Музейні гостини» та ярмарках, проте цьогоріч через карантин показати свої роботи майстрині не вдалося.